Aktualności

Aktualności

bądźmy w stałym kontakcie

Odwiedziny Pluszowego Misia

Posted in aktualności | Leave a comment

XVI Edycja Konkursu Wokalnego „Zima w Milanówku”

załączniki

Posted in aktualności | Leave a comment

Strażacy w przedszkolu

W środę 10 listopada na teren naszego przedszkola wjechał na sygnałach dźwiękowych i świetlnych wóz strażacki. Strażacy pokazali dzieciom sprzęt
i wyposażenie wozu. Przedszkolaki miały możliwość usiąść w samochodzie na miejscu strażaków, by przez chwilę poczuć się jak oni podczas akcji przeciwpożarowej. Z uwagą słuchaliśmy na czym polega praca strażaka i przypomnieliśmy sobie numery alarmowe: 998 oraz 112.
Po tym spotkaniu nie tylko chłopcy stwierdzili, że w przyszłości zostaną strażakami!

Posted in aktualności | Leave a comment

Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości grupa 5 latki zielone przygotowała program artystyczny o treści patriotycznej.

Przedszkole Nr 1 bierze udział w akcji „Szkoła do Hymnu”. 10 listopada o godz. 11:11 wszystkie przedszkolaki odśpiewały 4 zwrotki Hymnu Polski.

Posted in aktualności | Leave a comment

Nowy Rok szkolny

Czy kot to tot? – oto jest pytanie, a logopeda zna odpowiedź na nie.

Przedszkole nr 1 „Pod dębowym listkiem” w Milanówku już 1 września rozbrzmiewało głosami dzieci, była radość starszych przedszkolaków, które chętnie wróciły do przedszkola do swoich koleżanek, kolegów i wychowawców, ale i niepokój niektórych 3-latków, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola.

Nowy rok szkolny rozpoczął się, a wraz z nim powróciły jak bumerang, dręczące rodziców pytania: „Czy moje dziecko mówi poprawnie?” „Czy może mówił za mało?” „Dlaczego mówi lowel zamiast rower?” Wiadomo, że sposób komunikacji wpływa na sukces edukacyjny naszych przedszkolaków. To na nas spada ogromna odpowiedzialność, gdyż w okresie przedszkolnym następuje najbardziej intensywny rozwój mowy. Każde dziecko jest inne. Dzieci prezentują różny poziom rozwoju mowy. Należy oczywiście rozróżnić wadę wymowy od niedokończonego procesu przechodzenia przez poszczególne etapy rozwoju mowy. Trudności w werbalnym porozumiewaniu się mogą być przyczyną niepowodzeń, zaburzeń relacji rówieśniczych i społecznych. Przytoczone fakty uzasadniają szczególną rolę logopedy w przedszkolu. To Panie – Agata, Kasia i Monika – przedszkolni logopedzi od początku września ruszają i ze szczególną wnikliwością wytężając słuch i wzrok, przysłuchują się rozmowom dzieci w grupach przedszkolnych. Następnie przeprowadzają indywidualne badania logopedyczne. Po zakwalifikowaniu do udziału w terapii logopedycznej, rozpoczynają wspólnie z dziećmi pracę nad prawidłową wymową, poprawą komunikacji językowej. Nabywane umiejętności dotyczące sprawności językowej – sprawiają, że nasze przedszkolaki potrafią wyrażać swoje przeżycia, emocje oraz dzielą się wiedzą o otaczającym ich świecie.

W myśl sentencji „To, co dziecko może zrobić dzisiaj z pomocą, jutro będzie w stanie zrobić sam”.

Logopedzi: Monika Mróz, Agata Boufał, Katarzyna Sadowska

Posted in aktualności | Leave a comment

Spotkanie Jesieni

„Przyszła jesień w liście ubrana…”

Dnia 22 września do drzwi przedszkola zapukała Pani Jesień.
Jej suknia mieniła się kolorami jesiennymi, a głowę ozdabiał kapelusz z kolorowych liści.

Przyszła wczesnym rankiem i przyniosła ze sobą kosze pełne jesiennych darów: gruszek, jabłek, kasztanów, żołędzi, marchewek, jarzębiny i szyszek.

Dzieci od razu ją rozpoznały i z radością przywitały, a ona snuła swoje opowieści o zmieniającej się pogodzie, o kolorowych liściach i zwierzętach przygotowujących się na przyjście zimy, oraz częstowała dzieci czerwonymi jabłkami zerwanymi w sadzie.

Pani Jesieni towarzyszył wierny Skrzat, który od lat chętnie jej pomagał i razem z nią odwiedzał wszystkie sale w przedszkolu.

Wizyta gościa sprawiła, że buzie przedszkolaków były uśmiechnięte. Ich promienny nastrój sprawił, że w przedszkolu zrobiło się ciepło i radośnie. Pani Jesień żegnając się z przedszkolakami obiecała, że wróci w przyszłym roku i każdemu dziecku podarowała jesienny liść do pomalowania.
Dzieci już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania.

Agnieszka Kilczewska
Katarzyna Sadowska

Posted in aktualności | Leave a comment

Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się,
od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka…”

Data 20 września to dzień szczególny dla wszystkich przedszkolaków. W tym dniu świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
Od samego rana na dzieci z Przedszkola Nr 1 „Pod dębowym listkiem” czekało mnóstwo atrakcji. Hymn przedszkolaka, barwne dekoracje, wirujące w powietrzu bańki mydlane – w tak pięknej oprawie nasze przedszkolaki rozpoczęły ten szczególny dla nich dzień.

W każdej sali dzieci bawiły się znakomicie – gry, zabawy, konkursy, dyskoteki, kolorowe balony, karaoke, foto – budki, tory przeszkód, tropienie skarbu, naklejki, medale…
Radość dzieci i ich głośny śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Każda grupa spędziła ten dzień wyjątkowo. Na zakończenie dzieci żegnały się z przedszkolem zadowolone i uśmiechnięte, co było dla nas najlepszą nagrodą.

Idąc za słowami Janusza Korczaka:
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia.

Katarzyna Sadowska, Monika Mróz, Agnieszka Kilczewska

Posted in aktualności | Leave a comment

Podziękowania dla Rodziców

Dziękujemy pani Agacie Bracha, mamie Jasia i Mikołaja,
za organizację szkolenia w zakresie pierwszej pomocy pediatrycznej dla nauczycieli
i pracowników naszego przedszkola.

 

Dziękujemy panu Arturowi Młynarskiemu, tacie Aleksandra,
za pomoc w pracach remontowych w naszym budynku przedszkolnym.

Posted in aktualności | Leave a comment

Spotkania adaptacyjne dla 3 latków

W dniach 30 i 31 sierpnia br. (poniedziałek, wtorek) zapraszamy 3 latki z rodzicami na spotkania z nauczycielami w Przedszkolu w godzinach 14:00 – 15:00.

Rodziców prosimy o zachowanie zasad reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk oraz maseczka higieniczna).

Posted in aktualności | Leave a comment

Dzień Dziecka

załączniki

Posted in aktualności | Leave a comment

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Posted in aktualności | Leave a comment

DYŻUR WAKACYJNY W SIERPNIU

Szanowni Rodzice!

W okresie przerwy wakacyjnej dla przedszkolaków zorganizowany będzie dyżur w terminie od 2 sierpnia do 27 sierpnia br.

Od 23 maja (niedziela) od godz. 12.00 przyjmujemy zapisy na dyżur wakacyjny. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o rozważne i przemyślane decyzje, żeby nie blokować miejsc innym zainteresowanym.

Zapisy odbywać się będą za pomocą formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie przedszkola www.fiderkiewicza.pl w zakładce aktualności.

Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka na dyżur.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie dziecka na dyżur zostanie potwierdzone telefonicznie. W okresie dyżuru mogą obowiązywać zasady zaostrzonego reżimu sanitarnego zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego co będzie zobowiązywało do stosowania się do stosownych procedur.

Z pozdrowieniami
Dyrektor Przedszkola Nr 1
Dorota Malarska

Posted in aktualności | Leave a comment

Konkurs plastyczny „Kapelusz Pani Wiosny”

W marcu odbył się w naszym przedszkolu konkurs plastyczny. Przedmiotem konkursu było wykonanie nakrycia głowy dla Pani Wiosny. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie dzieci uczęszczające do Przedszkola Nr 1 „Pod dębowym listkiem”. Otrzymaliśmy od Was mnóstwo prac. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Prace wyróżniały się pomysłowością, estetyką wykonania, różnorodnością wykorzystanych materiałów. Jury, po długich obradach, wyłoniło laureatów w każdej grupie wiekowej. Wszystkim laureatom gratulujemy!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w konkursie, a laureaci otrzymali dyplomy i nagrody.

Organizatorzy: Agnieszka Kilczewska i Katarzyna Sadowska

Posted in aktualności | Leave a comment

Grunt to dobre wychowanie

Posted in aktualności | Leave a comment

W poszukiwaniu wiosny …

Już za kilka dni rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. Pani Wiosna „napisała” w liście do naszych przedszkolaków, że wita ich słoneczną pogodą, śpiewem ptaków, klekotem boćków i delikatnym powiewem wiatru. Zaprosiła także, by dzieci poszukały jej oznak w przedszkolnym ogrodzie.

Mali obserwatorzy przyrody najpierw w przedszkolu obejrzeli prezentację o tej pięknej porze roku. Następnie jako poszukiwacze, dzieci wypatrywały gniazd ptaków, podziwiały wiosenne kwiaty, szukały bociana i żabki, oglądały z bliska pąki pojawiające się na drzewach i krzewach oraz wsłuchiwały się w śpiew ptaków. Po powrocie do przedszkola w iście ,,wiosennych” humorach wykonały ze swoimi paniami piękne kwiaty, które sprawiły, że w naszym przedszkolu zrobiło się wiosennie i radośnie.

A przedszkolne krasnale ze zdziwieniem przyglądały się temu wiosennemu zamieszaniu…

Posted in aktualności | Leave a comment

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Szanowni rodzice,

rozpoczął się proces rekrutacji do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022.
Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie Miasta Milanówek.

Rejestracji elektronicznej można dokonać poprzez poniższy link.

Posted in aktualności | Leave a comment

To był Bal…

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 5 lutego już od rana w naszym Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno…

Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez wspaniałych wodzirejów – Krasnali. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Szkoda, że następny bal dopiero za rok!

Posted in aktualności | Leave a comment

AWARIA

W budynku przy ul. Herberta z powodu awarii pieca c.o. w dniu dzisiejszym (20.01.2021) przedszkole jest nieczynne.
Informacje o dalszych decyzjach zostaną przekazane rodzicom przez nauczycieli telefonicznie lub emailowo.
Rodzice zainteresowani zaświadczeniem do zakładu pracy o zamknięciu przedszkola proszeni są o kontakt z sekretariatem.

Posted in aktualności | Leave a comment

Życzenia Świąteczne

„Aniołek maleńki jak wróbelek
przyfrunął do szopy, do Betlejem.
Zapalił na niebie wielką gwiazdę,
aż noc się zrobiła jak dzień jasna!

…Zaśpiewał głosikiem jak dzwoneczek,
że w szopie na sianie leży dziecię.
Kto widział te cuda nad cudami,
że Bóg, choć maleńki, będzie z nami…”

/Agnieszka Galica/

Magicznych
Świąt Bożego Narodzenia
upływających w radosnej, rodzinnej atmosferze
życzą

Przedszkolaki, Nauczyciele, Pracownicy
oraz
Dyrektor Przedszkola Nr 1 w Milanówku
Dorota Malarska

Posted in aktualności | Leave a comment

Konkurs wokalny „Zima w Milanówku”

Z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja konkursu wokalnego „Zima w Milanówku” nie odbędzie się.
Powodem naszej decyzji są wprowadzone obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa. Mając na uwadze troskę o Wasze zdrowie podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu konkursu na grudzień 2021 roku. Z nadzieją patrzymy w przyszłość i wierzymy, że uda nam się spotkać w późniejszym terminie.

W tym miejscu chcemy raz jeszcze podziękować wszystkim, bez których nie udałoby nam się tworzyć tego wydarzenia. Dziękujemy patronom, współorganizatorom, pomysłodawcom, jurorom, sponsorom, a przede wszystkim naszym wspaniałym uczestnikom. To dzięki Wam każdej zimy przeżywaliśmy mnóstwo wzruszeń i radości. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać i promować talenty wokalne z Milanówka, Grodziska Mazowieckiego, Brwinowa, Jaktorowa, Żółwina, Nadarzyna oraz okolicznych gmin.

Życzymy Wam Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech gwiazda betlejemska, która rozjaśnia niebo o zmroku,
rozbudzi radość i miłość w sercach wszystkich ludzi.
A dobre anioły, które śpiewają z nami kolędy,
niech czuwają nad spełnieniem naszych marzeń
i prowadzą nas do szczęśliwego spotkania
w Nowym Roku.
WESOŁYCH ŚWIĄT

Organizatorzy

Posted in aktualności | Leave a comment

Wyniki konkursu „Kartka Świąteczna”

Z ogromną radością ogłaszamy wyniki konkursu Bożonarodzeniowego!
Dzieci w swoich pracach wspaniale oddały klimat i charakter świąt, pokazały wigilijne tradycje – nie zabrakło bombek, choinek, reniferów, Mikołaja, no i oczywiście stajenki z Betlejem. Technika prac była różnorodna – od rysunków kredką i farbami, po wydzieranki, kolaże i kartki 3D. Niektóre prace posiadały nawet walor zapachowy!

Komisja miała nie lada problem z wyborem najciekawszej kartki. Otrzymaliśmy aż 85 prac!
Wszystkie kartki były bardzo oryginalne i staranne, a niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem.

Po długich obradach jury konkursowe wybrało Laureatów oraz przyznało wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom serdecznie gratulujemy!

Posted in aktualności | Leave a comment

(NIE)ZAPOWIEDZIANY GOŚĆ…!

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci.
Gdy tylko w Milanówku spadł pierwszy śnieg do naszego Przedszkola przybyła piękna, biała Pani Zima w towarzystwie… Mikołaja!

Dzieci z błyskiem w oku spoglądały na Mikołaja, który rozmawiał z nimi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Oprócz pełnego worka prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu i radości. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone..

Radosne spotkanie zostało uwiecznione wieloma zdjęciami przedszkolaków ze wspaniałym gościem przy przedszkolnej choince. Święty Mikołaj obiecał, że za rok również odwiedzi nasze przedszkole.

Posted in aktualności | Leave a comment

Pomagamy!

Zima to dla zwierząt najtrudniejszy okres. Dlatego każdego roku pomagamy zwierzętom z milanowskiego schroniska. Uczymy w ten sposób dzieci wrażliwości, dobroci i bezinteresownej pomocy.
Bardzo się cieszymy, ze los bezdomnych i porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom z naszego Przedszkola. Bardzo serdecznie dziękujemy przedszkolakom i rodzicom za aktywne włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

Za wszystkie zebrane „psie przysmaki” otrzymaliśmy gorące podziękowania od pracowników schroniska w Milanówku.

Koordynatorki zbiórki:
Magda Domańska
Tamara Jurska
Renata Kacprzak

Posted in aktualności | Leave a comment

Święto Pluszowego Misia – 25 listopad 2020

Wszyscy, ale to wszyscy KOCHAJĄ pluszowe misie – od zawsze i całym serduszkiem! No, bo jak ich nie kochać? Są .. małe, milutkie, mięciutkie i można się do nich przytulić, gdy nam smutno.

25 listopada to w kalendarzu Święto Pluszowego Misia. W tym dniu w naszym Przedszkolu zrobiło się bardzo „misiowo”. W grupach, ze swymi Paniami Nauczycielkami opowiadaliśmy o swych ulubionych maskotkach

Były także różnorodne zabawy ,,misiowe”, a więc: piosenki o misiu, misiowe tańce – połamańce, gazetowe misiowanie, zabawy niedźwiadkowe…itd. Braliśmy udział w spotkaniu on- line z misiem Teddy Eddie ze szkoły nauki języka angielskiego. A nawet … odwiedził nas Pluszowy Miś…

Obejrzał nasze Przedszkole, zjeżdżał z dużej zjeżdżalni, kręcił się na karuzeli i… rozsypał liście z worka… Dzieci z każdej grupy otrzymały tajemniczą kopertę, w której był list od misia, zadania do wykonania, pamiątkowy medal i słodkie małe co – nieco. Miś opowiedział nam, że był też u innych dzieci, a także u pana Burmistrza Milanówka- p. Piotra Remiszewskiego, który też ma swojego ulubionego misia pluszowego w domu.

Przedszkolaki poszerzyły zasób wiadomości na temat zwyczajów niedźwiadków, doskonale już wiedzą co misie jedzą, jakie mają zwyczaje i …że są misie brunatne i białe jak mleko.

Jak zawsze …bawiliśmy się z naszymi Paniami DOSKONALE!!

Wszystkim Misiom życzymy miłego snu zimowego w swojej gawrze. Do zobaczenia…wiosną!

Posted in aktualności | Leave a comment

11 listopada – Święto Niepodległości

11 listopada to bardzo ważna data dla Polaków. Dlatego też każdego roku obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.

Pielęgnując tradycje polskie w przededniu tego święta obchodziliśmy w naszym przedszkolu rocznicę Odzyskania przez Polskę niepodległości. Mali patrioci, pod czujnym okiem nauczycieli, słowem i piosenką oddali szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłości do Ojczyzny.

Uroczystość ta, w roku pandemii bardzo wyjątkowa, z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Wierzymy, że dzień 11 listopada, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków. A kwiaty złożone przez dzieci przed Pomnikiem Bohaterów są podziękowaniem dla tych, którzy oddali życie za naszą wolność.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania „skrótu” tego wydarzenia pt.: „ Piękna nasza Polska cała…” w wykonaniu 5 latków z naszego Przedszkola.

Posted in aktualności | Leave a comment

ZAMKNIĘCIE PRZEDSZKOLA

Dyrektor Przedszkola nr1 w porozumieniu z Burmistrzem Miasta Milanówka oraz Centrum Zarządzania Kryzysowego w związku z kilkoma potwierdzonymi przypadkami zachorowań wśród pracowników przedszkola i w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się zachorowań na SARS-CoV-2 podjął decyzję o TYMCZASOWYM ZAKMNIĘCIU PRZEDSZKOLA.

Pozwoli to na znaczące ograniczenie liczby osób narażonych na zakażenie.

Przedszkole zostaje zamknięte do dnia 30 października br.

Nauczyciele pozostaną w kontakcie telefonicznymi i mailowym z rodzicami.

Z poważaniem
Dorota Malarska

Posted in covid-19 | Leave a comment

Dzień Edukacji Narodowej 2020 w naszym Przedszkolu!

Dzień Nauczyciela to szczególny dzień dla wszystkich pracowników naszego przedszkola, którzy w swojej codziennej pracy dbają by dzieci czuły się w przedszkolu dobrze, a także by miło i bezpiecznie spędzały tu czas…
NAUCZYCIELE I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA SKŁADAJĄ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM DZIECIOM I RODZICOM ZA ŻYCZENIA, PAMIĘĆ, MIŁE SŁOWA I NIESPODZIANKĘ….

Miło nas Państwo zaskoczyli i jeszcze raz dziękujemy za pamięć i miłe gesty!

Posted in aktualności | Leave a comment

Pozytywny wynik testu na obecność wirusa COVID-19 u jednego z pracowników Przedszkola

Drodzy Rodzice!

W związku otrzymaniem w dniu 15 października informacji o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa COVID-19 u jednego z pracowników Przedszkola informuję, że w porozumieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjęto wszelkie niezbędne działania.

Osoby kontaktujące się z osobą zakażaną zostały objęte kwarantanną o czym poinformowano poszczególnych rodziców.

Pozostałe grupy przedszkolne funkcjonują bez zmian.

Dyrektor Przedszkola
Dorota Malarska

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim

WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB OBEJMOWANYCH KWARANTANNĄ Z KONTAKTU Z OSOBĄ Z POZYTYWNYM WYNIKIEM TESTU W KIERUNKU COVID-19

http://grodzisk.psse.waw.pl/5369/wazne-informacje

Posted in covid-19 | Leave a comment

Dokumenty do pobrania

Szanowni rodzice,

w dziale Przedszkole -> Dokumenty do pobrania

zamieszczamy wszelkie druki – prosimy o korzystanie z tego działu.

Posted in aktualności | Leave a comment

Podręczniki dla dzieci

Szanowni rodzice,

prosimy o zakup następujących pakietów podręczników wydawnictwa Nowa Era:

  • dzieci z rocznika 2014 – Kolekcja 6-latka + elementarz
  • dzieci z rocznika 2015 – Entliczek 5-latka
  • dzieci z rocznika 2016 – Entliczek 4-latka
  • dzieci z rocznika 2017 – Entliczek 3-latka
Posted in aktualności | Leave a comment

Procedury COVID-19

Szanowni Rodzice,

w załącznikach znajduje się Oświadczenie do podpisania przez Rodziców oraz do zapoznania się Procedura dotycząca Organizacji Pracy i Postępowania w czasie zagrożenia epidemicznego.

Posted in covid-19 | Możliwość komentowania Procedury COVID-19 została wyłączona

Obowiązek noszenia maseczek

Szanowni Rodzice,

Wszystkie dzieci i rodzice muszą posiadać maseczkę w przedszkolu do zakładania w części wspólnej – szatnia, hol oraz teren wokół przedszkola.

W przedszkolu w ciągu dnia w salach i na placu zabaw dzieci nie będą musiały zakładać maseczek.

Posted in covid-19, most important! | Możliwość komentowania Obowiązek noszenia maseczek została wyłączona
Skip to content